top of page

Group

Public·122 members
all7 sports
all7 sports

+>?[LIVESTREAMs] UFC: Tybura-Aspinall NA ŻYWO Transmisja TV i stream online 22.07.2023


UFC: Marcin Tybura – Tom Aspinall. Transmisja TV i stream online

Tybura – Aspinall RELACJA NA ŻYWO UFC Londyn Tybura – Aspinall LIVE ONLINE walka Tybury dzisiaj 22.07 NA ŻYWO w INTERNECIE Tybura – Aspinall LIVE [WYNIK]


W sobotni wieczór organizacja UFC wróci do Londynu. W walce wieczoru zobaczymy najlepszego polskiego zawodnika kategorii ciężkiej Marcina Tyburę. Rywalem uniejowianina będzie Tom Aspinall. Transmisja studia oraz gali UFC: Tybura – Aspinall w Polsacie Sport Extra i na Polsat Box Go.


Tybura – Aspinall RELACJA NA ŻYWO UFC Londyn Tybura – Aspinall LIVE ONLINE walka Tybury dzisiaj 22.07 NA ŻYWO w INTERNECIE Tybura – Aspinall WYNIK LIVE. Tybura – Aspinall RELACJA dzisiaj 22.07.2023. Jest to bardzo ważna walka dla Marcina Tybury. Polak tym zwycięstwem może znacznie powiększyć swoje szanse walki o pas w przyszłości. Tybura – Aspinall RELACJA LIVE dzisiaj 22.07 walka Tybury NA ŻYWO w INTERNECIE Tybura – Aspinall WYNIK.


ZOBACZ TAKŻE: Polak przed wielką szansą w UFC! “Trzeba to wykorzystać”

Aspinall miał fantastyczną serię w UFC. Wygrał pierwsze pięć walk, wszystkie przed czasem. W lipcu 2022 roku zmierzył się z Curtisem Blaydesem. Już w 15. sekundzie starcia Brytyjczyk doznał kontuzji kolana i nie był w stanie kontynuować walki.


Tybura jest na 10. pozycji w rankingu dywizji do 120 kg, a wygrana zapewniłaby mu awans do absolutnej czołówki. Zawodnik trenujący w Ankosie ma za sobą bardzo udany okres. Z ośmiu pojedynków wygrał aż siedem.


Na ten dzień czekali wszyscy kibice sportów walki w Polsce. Przed nami bowiem gala UFC w Londynie, podczas której w pojedynku wieczoru Marcin Tybura (24-7, 9 KO, 6 SUB) zmierzy się z Tomem Aspinallem (12-3, 9 KO, 3 SUB). Relacja i wyniki na żywo na Polsatsport.pl.


Polak przed wielką szansą w UFC! “Trzeba to wykorzystać”

Polak przed wielką szansą w UFC! “Trzeba to wykorzystać”

Dla Tybury pojedynek z Brytyjczykiem to niebywała okazja, aby dołączyć do ścisłej czołówki kategorii ciężkiej tej najbardziej prestiżowej federacji MMA na świecie. Łatwo jednak nie będzie, ponieważ Aspinall już się w niej znajduje.


Brytyjczyk plasuje się bowiem na piątym miejscu w rankingu kategorii ciężkiej UFC, podczas gdy Tybura jest na dziesiątej lokacie. Polak nie jest bez szans na sprawienie niespodzianki. W UFC spisuje się bardzo dobrze, czego dowodem bilans siedmiu zwycięstw z ośmiu ostatnich walk.

ZOBACZ TAKŻE: Aspinall uszczypliwy dla Tybury. “Nie jesteś już gruby”


Ostatni raz do oktagonu wszedł 4 lutego w Las Vegas. Wówczas zmierzył się z Blagoyem Ivanovem (19-6, 1 NC, 6 KO, 6 SUB). Bułgar był słabszy zarówno w stójce, jak i parterze i przegrał po jednogłośnej decyzji sędziów.


Aspinall będzie mógł liczyć na duże wsparcie brytyjskich kibiców w stolicy Anglii, ale i Tybura powinien mieć za sobą doping wielu Polaków przebywających w Londynie. Zapowiada się zatem gorąca atmosfera.


Transmisja gali UFC: Tybura – Aspinall od godziny 21.00 w Polsacie Sport Extra i na Polsat Box Go. Nasze studio również w Polsacie Sport Extra i na Polsat Box Go od godziny 20.00.

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page